Çağrı Merkezi / (0546) 969 06 06

Bize Yazın / info@ankaradovmeci.com

Tek Yürek Tek Millet Tek Bayrak

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Tek Yürek Tek Millet Tek Bayrak
Sevdiklerinizle Paylaşın

İstanbul Beşiktaş'ta iki ayrı patlama meydana geldi. Maçka Parkı yakınında meydana gelen patlamanın canlı bomba ile gerçekleştirildiği öğrenildi. Dolmabahçe'deki Vodafone Arena Stadı yakınında ise bombalı araçla ikinci bir bombalı saldırı gerçekleştirildiği belirtildi. Saldırının hedefinin Çevik Kuvvet polisleri olduğu öğrenildi. Olay yerine çok sayıda ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, hain saldırıda 29 şehidimiz olduğunu açıkladı.

Beşiktaş'ta çevik kuvvete yönelik düzenlenen bombalı saldırıda olay yerine çok sayıda ambulans sevk edilirken, patlamada yaralananlar İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şişli Etfal Hamidiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi, Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi ve Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile çevredeki bazı özel hastanelere götürüldü. 

SALDIRI NEDENİYLE 1 GÜNLÜK MİLLİ YAS İLAN EDİLDİ - MİLLİ YAS NEDİR?

Aralarında polis müdürleri, başkomiser, komiser, komiser yardımcısı ve polis memurlarının da bulunduğu çok sayıda kişinin patlamada yaralandığı öğrenildi. Patlamada yaralanan bazı polislerin hayati tehlikesinin bulunduğu kaydedildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen 2 ayrı bombalı saldırıya ilişkin yaptığı açıklamada; "29 şehidimiz var. 2'si sivil, biri emniyet müdürü, biri emniyet amiri olmak üzere 27 polis arkadaşımız şehit oldu, 166 tespit edilen yaralı var. Saldırıyla ilgili 10 kişi gözaltına alındı." ifadelerinde bulundu.Yükleniyor...
Whatsapp Destek Hattı